![](https://suleymaniye.k12.tr/wp-content/uploads/2021/07/YAZ-OKULU-POST-100.jpg)
Süleymaniye Yaz Okulu Başlıyor
Süleymaniye Okulları olarak bu yaz birbirinden eğlenceli ve dolu dolu geçecek bir program ile öğrencilerimize yaz okulumuzu açıyoruz. 5 Temmuz 6 Ağustos tarihleri arasında yaz okulumuza sizlerde kayıt olabilirsiniz.
Süleymaniye Okulları olarak bu yaz birbirinden eğlenceli ve dolu dolu geçecek bir program ile öğrencilerimize yaz okulumuzu açıyoruz. 5 Temmuz 6 Ağustos tarihleri arasında yaz okulumuza sizlerde kayıt olabilirsiniz.