Kalbi birlik ve ruhi ahengin hâkim olduğu bir eğitim ikliminde, eğitime gönül vermiş uzman kadrosuyla madde ve manasıyla tekâmül etmiş; kendisine, ailesine ve tüm insanlığa faydalı, sağlam karakterli nesiller yetiştirmektir.
![](https://suleymaniye.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/ALP8037-copy.jpg)
Ahlaki Erdem
Disiplin, Huzur![](https://suleymaniye.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/ALP7406-copy.jpg)
Şeffaflık
Sorumluluk, Liderlik![](https://suleymaniye.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/ALP5194.jpg)
Adil Yaklaşım
Gelişim ve Üretim![](https://suleymaniye.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/ALP5190.jpg)
Güven
Saygı, Sevgi![](https://suleymaniye.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/ALP8006-copy.jpg)
Aidiyet
Samimiyet, Merhamet![](https://suleymaniye.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/ALP5190.jpg)
Vizyoner
Dünya Seviyesinde BilgiBilgiyi araştıran, eleştiren, yapılandıran, analiz eden ve problemlerle karşılaştığında ne istediğini bilen, çözüm üreten, özgüven sahibi ve bütün yönleriyle gelişmiş yüksek şahsiyetli nesiller yetiştirebilmek için; derslerin ilmek ilmek, sabır ve sevgiyle işlendiği, özgün ve özel bir eğitim anlayışıyla hizmet veriyoruz.